Contact

Send us a message!

Heb je vragen, opmerkingen of ideƫen voor Stukafest landelijk? Wil je ons sponsoren? Of een complimentje achterlaten? Via het onderstaande veld kan je Stukafest landelijk bereiken!

 

 

STUKAFEST ON SOCIAL

Landelijk bestuur stukafest

  • Mariza Honings - programmeur
    mariza@stukafest.nl
  • Natalja Krijgsman - voorzitter
    natalja@stukafest.nl
  • Donna Nieuwland - penningmeester
    donna@stukafest.nl
  • Luana Soro - programmeur
    luana@stukafest.nl
  • Vivian Kouwenhoven - PR & communicatie
    vivian@stukafest.nl
  • Laura Schouw - acquisitie
    laura@stukafest.nl
  • Lars Kajuiter - algemeen bestuurslid

Heb je er al zin in? Haal je tickets nu!

Stukafest wordt mede mogelijk gemaakt door